Vizyonumuz


Teori Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’nin her bir çalışanı, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için ant içmiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Bizler en iyi danışmanın, ulaşılabilir danışman olduğu bilinciyle doğru ve güvenilir bilgiyi, zamanında müşterilerimize ulaştırmak için çaba sarf etmekteyiz.

En büyük idealimiz; yerel mevzuata, uluslararası standart ve kurallara uygun, yüksek kalitede denetim ve danışmanlık hizmeti sunmaya devam ederek şirketimizi ülkenin en büyük danışmanlık şirketleri arasında görmektir.

Misyonumuz


Teori Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’nin ortak ve çalışanları farklı sektörlerde tecrübe sahibi olan ve alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Ortaklarımız özellikle, İnşaat, Otomotiv, Enerji, Turizm, Eğitim, Sağlık, İlaç, Kozmetik, Perakende, Tarım ve Hayvancılık, Eğlence sektörleriyle yakından ilgilenmiş uzman kişilerdir.

Misyonumuz; yerel mevzuata ve uluslararası standart ve kurallara uygun olarak, Yeminli Mali Müşavirlik, Danışmanlık, Bağımsız Denetim hizmeti sunmak, danışman firmalarımızın doğru bilgiye zamanında ulaşmasını sağlamak ve kaliteli hizmet vermektir.

Bizler kalitenin sürekli olarak kendini geliştirmek ve eğitimden geçtiğine inanırız. Bu sebeple her kademedeki çalışanımızın çağın gerektirdiği donanıma sahip olması ve uluslararası ve yerel mevzuata hâkim olması için gerekli bütün eğitimleri almasını sağlarız.

Değerlerimiz


  • Mesleğimizi bağımsız ve tarafsız bir şekilde icra ederiz.
  • Aldığımız işlerde gerekli mesleki özen ve titizliği gösteririz.
  • Mesleki etik değerlerimize koşulsuz uyarız.
  • Müşterilerimizin menfaatlerini kendi menfaatlerimizin üzerinde tutarız.
  • Müşterilerimizden elde ettiğimiz bilgi ve verileri “sır” kabul ederiz.
  • Müşterilerimize sunduğumuz en iyi hizmeti en verimli (zaman-enerji-para) şekliyle sunarız.
  • Yazılı görüşümüzü 24 saat içerisinde veririz.


İtimat kontrole mani değildir!


Ekibimiz