İtimat kontrole mani değildir...

Yeminli Mali Müşavir Tarkan ŞENTÜRK

Aralık 3, 2018

Yeminli Mali Müşavir Tarkan ŞENTÜRK (Kurucu Ortak) 1999 yılında Niğde Üniversitesi, İ.İ.B.F., İsletme Bölümünden mezun olmuştur. Eğitimine Marmara Üniversitesi’nde devam ederek Muhasebe – Finans Bilim Dalında yüksek lisans yapmıştır.(2001-2003) Meslek hayatına 2000 Yılında Güreli Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’de başlayan Tarkan, daha sonrasında sırasıyla Ak Denetim YMM A.Ş.(2003-2004), PricewaterhouseCoopers İstanbul Ofisi (2004-2009), JPA&Arkan Ergin YMM A.Ş’de (2009-2016) çalışmıştır. 2015 yılında Yeminli Mali Müşavirlik sınavlarında başarılı olarak bu ünvanı almaya hak kazanan Tarkan, 2016 yılında Arkan&Ergin YMM’de ortak sıfatıyla Yeminli Mali Müşavir olarak görev yapmıştır. 2016 yılında ise ortaklarıyla birlikte Teori YMM A.Ş.’yi kurmuştur. İnşaat, Otomotiv, Turizm, Sağlık, Eğitim, İlaç, Kozmetik, Eğlence, Perakende, Tarım ve Hayvancılık sektörlerinde uzmanlığı bulunan Tarkan, bu sektörlerde lider olan şirketlerin denetim ve danışmanlık çalışmalarında bulunmuştur.

Devamı

Yeminli Mali Müşavir Erkan ÖNER

Ekim 7, 2018

Yeminli Mali Müşavir Erkan ÖNER (Kurucu Ortak) 1995 yılında Gazi Üniversitesi, T.T.E.F., İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Muhasebe bürosu ile başladığı mesleki kariyerinde sırasıyla Babcock@Wilcox Gama, Mudo, Eren Talu Mimarlık, Vis Veri, Çalık Holding, İlk-on Textile, Dünya Göz Hastanesi, Medicalpark Sağlık Grubu, Enerco Enerji, Isystems Enerji gibi sektörlerinin önde gelen şirketlerinde yönetici olarak çalıştı. Bu şirketlerin gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışı oluşumlarında yöneticilik görevlerini uzun yıllar sürdürdü. 2016 yılında Yeminli Mali Müşavirlik sınavlarında başarılı olarak bu unvanı almaya hak kazanan Erkan, 2016 yılında ise ortaklarıyla birlikte Teori YMM A.Ş.’yi kurmuştur. Tekstil, İnşaat, Enerji, Turizm, Sağlık, Eğitim sektörlerinde uzmanlığı bulunan Erkan, bu sektörlerde lider olan şirketlerin yeniden yapılandırılması, mali işler alt yapılarının oluşturulması, bütçe raporlama, iç denetim, vergi danışmanlığı, dış ticaret ve yönetim danışmanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Devamı

Yeminli Mali Müşavir Birol EFENDİOĞLU

Ekim 3, 2018

Yeminli Mali Müşavir Birol EFENDİOĞLU 1993 yılında İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi, İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Meslek hayatına 2000 Yılında Kutlan Sumer Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’de başlayan Birol, aynı şirket bünyesinde 16 yıl süre ile kurucu ortak olacak görev almıştır. 2015 yılında Yeminli Mali Müşavirlik sınavlarında başarılı olarak bu unvanı almaya hak kazanmış ve 2016 yılında BE Denetimi kurarak Yeminli Mali Müşavir olarak görev yapmıştır. 2018 Yılında ise Teori Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. ailesine ortak olarak katılan Birol, Yeminli Mali Müşavir olarak görevine devam etmektedir. İnşaat, Otomotiv, Turizm, Sağlık, Eğitim, İlaç, Lojistik, Havayolu, Kozmetik, Eğlence, Perakende, Tarım ve Hayvancılık sektörlerinde uzmanlığı bulunan Birol, bu sektörlerde lider olan şirketlerin denetim ve danışmanlık çalışmalarında bulunmuştur.

Devamı