VİZYONUMUZ:

Teori Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’nin her bir çalışanı, danışanlarımıza kaliteli hizmet sunmaya ant içmiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Bizler en iyi danışmanın, ulaşılabilir danışman olduğu bilinciyle doğru ve güvenilir bilgiyi, zamanında danışanlarımıza ulaştırırız.

En büyük hedefimiz; yerel mevzuata, uluslararası standartlara ve kurallara uygun, yüksek kalitede denetim ve danışmanlık hizmeti sunma iş modelimizden ödün vermeden şirketimizi ülkenin en güvenilen danışmanlık şirketleri arasında görmektir.

 

MİSYONUMUZ:

Teori Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’nin ortak ve çalışanları farklı sektörlerde tecrübe sahibi olmuş ve konularında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Kurucularımız özellikle, İnşaat, Otomotiv, Enerji, Turizm, Eğitim, Sağlık, İlaç, Kozmetik, Perakende, Eğlence, Tarım ve Hayvancılık sektörleriyle yakından ilgilenmiş uzman kişilerdir.

Misyonumuz; yerel mevzuata ve uluslararası standartlara ve kurallara uygun olarak, Yeminli Mali Müşavirlik, Danışmanlık, Bağımsız Denetim Hizmeti sunmak, danışanlarımızın ihtiyacı olan doğru bilgiye zamanında ulaşmasını sağlamak ve kaliteli hizmet vermektir.

Bizler kalitenin sürekli olarak kendini geliştirmek ve eğitimden geçtiğine inanırız. Bu sebeple her kademedeki çalışanımızın çağın gerektirdiği donanıma sahip olması ve uluslararası ve yerel mevzuata hâkim olması için gerekli bütün eğitimleri almasını sağlarız.